Juliette In Wonderland

Mam na imię Julia i jestem studentką I roku Turystyki i Rekreacji Studiów Magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Pasjonuję się fotografowaniem i podróżami dlatego wybrałam Turystykę i Rekreację jako kierunek studiów wyższych. Jednak większość mojego czasu poświęcam blogowaniu. Uwielbiam stylizować, łączyć ubrania w zestawy i dobierać dodatki.

Od ponad roku prowadzę bloga o modzie: www.juliettecapuleti.com o nazwie „Juliette in Wonderland”. Blogowanie jest moją pasją, oderwaniem od rzeczywistości, miejscem gdzie realizuję swoje marzenia. W postach publikuję moje stylizacje, które staram się opisywać i fotografować. Zajmuje się również stylizacją modelek na sesje zdjęciowe oraz zakupami ze stylistką. Moje stylizacje publikuję na różnych portalach. Większość na faceboku: https://www.facebook.com/juliettecapuletii Biorę udział w konkursach o tematyce modowej i imprezach modowych. Chodzę również na pakazy mody. Niedawno miałam okazję udzielić wywiadu w poznańskiej telewizji na temat mojej pasji związanej z blogeim.

Uważam, że stylizowanie należy do dziedziny artystycznej ponieważ sprawia, że świat staje się bardziej kolorowy oraz uwrażliwia ludzi na piękno. Wybrałam jedno z zdjęć mojej ostatniej stylizacji.

Recent Releases

Good day fashion lovers!

OWNOW shop is a social shopping very nice, well done with a very explanatory and attractive prices. More

Coontak: the harmony between two forces

Coontak is like a motto, pronounce [kuːn], like an inside sound which calls to focus, and [tak], like an outside sound which calls to the action. More

Search Site